BİTES, Yakın Yörünge ve Küp Uydu Çalıştayı”nın Bronz Sponsoru Oldu

BİTES Savunma, Havacılık ve Uzay Teknolojileri, yakın yörünge ile küp uydu alanlarındaki en son gelişmelerin paylaşılacağı ve iş birliklerini güçlendirecek, “Türksat Yakın Yörünge ve Küp Uydu Çalıştayı”nda “Bronz Sponsor” oldu.

Uzay teknolojilerinin geleceği, fırsatlar, tehdit ve zorlukların; sektör liderleri tarafından tartışılacağı Türksat Yakın Yörünge ve Küp Uydu Çalıştayı, Türkiye’nin en büyük savunma kuruluşlarının işbirliğiyle 18-19 Ekim 2023 tarihlerinde Ankara’da düzenleniyor. Artırılmış gerçeklik, yapay zekâ ve simülasyon teknolojileri başta olmak üzere yeni savunma sektöründe hızla büyüyen firmalardan biri olan BİTES Savunma, Havacılık ve Uzay Teknolojileri de Çalıştay’a Bronz Sponsor olarak katılacak. Karma gerçeklik tabanlı eğitim sistemlerinde dünyaya açılan BİTES, Calıştay’da yeni teknolojilerini de görücüye çıkaracak.

ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecek Çalıştay’da yakın yörünge ile küp uydu alanlarındaki en son gelişmelerin paylaşılmasının yanı sıra Türkiye’nin en büyük firmaları arasında olası iş birliklerinin de güçlendirilmesi planlanıyor. Sektörün lider kuruluşlarının sponsorluğunda gerçekleştirilecek Türksat Yakın Yörünge ve Küp Uydu Çalıştayı’nda ülkemizin en önemli isimleri bir araya gelerek ülkemizdeki yakın yörünge çalışma ve planlamalarını ele alacak.

Scroll to Top