RobotEye, Yakın Yörünge ve Küp Uydu Çalıştayı”nın Bronz Sponsoru Oldu

RobotEye, yakın yörünge uyduların masaya yatırılacağı ve Türkiye’de millî uydu teknolojilerinin geleceğini de şekillendirecek “Türksat Yakın Yörünge ve Küp Uydu Çalıştayı”nda “Bronz Sponsor” olarak yerini alacak.

Türkiye’nin uzaydaki gücünü artıracak yakın yörünge teknolojileri, küp uydu üretimi ve yer kesimi teknolojilerini değerlendirmeyi amaçlayan “Türksat Yakın Yörünge ve Küp Uydu Çalıştayı”na sayılı günler kaldı. 18-19 Ekim 2023 tarihlerinde ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecek Çalıştay’da, savunma sektöründe yapay zeka teknolojisi ve son teknoloji platformu ile gözetim ve izleme hizmeti veren RobotEye, Bronz Sponrsor olarak yer alacak. Kapsamlı Komuta Merkezi Platformu ile gerçek zamanlı yapay zekaya sahip kapan cihazları geliştiren ve üreten RobotEye, Çalıştay’da standlı olarak yerini alacak

Savunma sektöründen temsilcilerin yanı sıra uydu ve uzay profesyonelleri, akademisyenler ile araştırmacıları da bir araya getirecek çalıştayda, özellikle yakın yörünge uydularına odaklanarak bu alandaki son teknolojik gelişmeler, inovasyonlar ve geleceğin uydu sistemlerine yönelik beklentiler ele alınacak. 1000’in üzerinde üst ve orta düzeyde temsilcinin katılacağı Çalıştay, sektörde yakın yörünge uyduları alanından işbirliğini de artıracak.

Scroll to Top